Servis Bölgelerimiz

Hakkımızda

1998 yılında elektronik cihaz onarımı yaparak sektörde faaliyet göstermeye başlayan firmamız özellikle televizyon bakımı ve onarımı alanında uzmanlaşmıştır. Aktif bir şekilde hizmet veremeye başladığımız yıllarda pek çok elektronik cihazın tamiratını yapıyor olan firmamız günümüzde televizyon marka ve modellerinin çoğalması üzerine bu cihazlara daha fazla yoğunlaşmıştır. 

Günümüzde marka ve model gözetmeden her türlü televizyon, kamera, fotoğraf makinesi, playstation oyun konsolu, müzik seti vb elektronik cihazların bakım ve onarım çalışmalarını yapmaktayız. Özellikle sıklıkla arızalanan plazma TV ve LCD TV modelleri teknolojik ekipmanlarımız ve tecrübeli uzman ekiplerimiz sayesinde kısa sürede onarılmaktadır.

 Başta Samsung, LG, Panasonic, Vestel, Beko, Toshiba, Telefunken, Philips, Arçelik, Sony olmak üzere tüm markaların eski ve yeni televizyon modellerinin arızaları firmamız tarafından giderilmektedir. Kadromuz bünyesinde bulunan elektronik teknisyenlerimizin her biri ayrı bir markanın ürünleri konusunda uzmandır.